Policja nie odpuści

Bywają sytuacje, kiedy po tragicznym zdarzeniu drogowym dzieci zostają same. Takie skutki miał wypadek 60 km od Garwolina. Zginęło dwoje dorosłych, przeżyła 10-letnia dziewczynka, ich córka. Kieruj z głową - oszczędź tragedii swoim dzieciom.
CENTRUM MEDYCZNO-DIAGNOSTYCZNE ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY LEKARZY MEDYCYNY RODZINNEJ, INTERNISTÓW, PEDIATRÓW

CENTRUM MEDYCZNO-DIAGNOSTYCZNE SP Z O.O.
posiadające sieć przychodni zdrowia na terenie Mazowsza i Lubelszczyzny oraz Prowadzące Ośrodek Kształcenia Lekarzy Rodzinnych zaprasza do współpracy: Lekarzy Medycyny Rodzinnej, Internistów, Pediatrów, Lekarzy w trakcie specjalizacji, Lekarzy planujących rozpoczęcie specjalizacji z medycyny rodzinnej na świadczenie usług w ramach kontraktu z NFZ w Przychodni w Garwolinie.
Piekarnia Oskroba S.A. poszukuje uczniów/studentów do pracy na okres wakacyjny

Piekarnia Oskroba S.A. poszukuje uczniów/studentów do pracy na okres wakacyjny. Praca na stanowisku magazyniera.
Sprzedaż porzeczki prosto z ogrodu

Kup czarną porzeczkę prosto z ogrodu. Przygotuj zdrowe przetwory dla swojej rodziny!
Nowa karetka dla garwolińskiego szpitala

Do 30 czerwca Szpital Powiatowy w Garwolinie czeka na oferty dostawy ambulansu sanitarnego. Ogłoszony kilka dni temu przetarg ma wyłonić firmę, która przedstawi najkorzystniejszą propozycję.
Mammobus w twojej miejscowości

Mammografia trwa jedynie kilka minut i polega na zrobieniu czterech zdjęć rentgenowskich - dwóch projekcji każdej piersi. Szansę wykonania badań będą miały kobiety z gminy Pilawa.
Metro w Miętnem po raz trzynasty!

W niedzielę 26 czerwca w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica i Powiatowym Ośrodku Sportu w Miętnem rozpoczęły się trzynaste warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży. Organizowane są jak co roku przez Teatr Studio Buffo w Warszawie.
Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (20 - 26 czerwca 2016 r.)

Działania strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.
I miejsce Publicznego Gimnazjum w Maciejowicach

21 czerwca 2016 r. w siedzibie SGGW na wydziale Nauk o Zwierzętach w Warszawie odbył się finał Ogólnopolskiej Akcji pt. „Ożywić Pola – Rok Bażanta” w dwóch kategoriach wiekowych: szkół podstawowych , szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Organizatorem Ogólnopolskiej Akcji jest Redakcja Łowca Polskiego oraz Naczelna Rada Łowiecka i Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego. Świetnie w konkursie spisało się PG w Maciejowicach.
Rozbój w Lipówkach

Dwóch mężczyzn z powiatu garwolińskiego pobiło mieszkańca powiatu Mińsk Mazowiecki i ukradło jego rzeczy o wartości 2600 zł. Policja złapał sprawców w Lipówkach.
Wypadek w gminie Maciejowice. 5 osób w szpitalu

Do zdarzenia doszło w niedzielę w Tyrzynie. Kierująca oplem jadąc od Maciejowic w kierunku Dęblina zjechała na pobocze, po czym pojazd dachował. Kierująca i 4 pasażerów trafili do szpitala.
Dzieci sukcesu z ZS nr 1 w Garwolinie otrzymały wyróżnienia

Dnia 22 czerwca 2016r. w Zespole Szkół nr 1 w Garwolinie odbyła się uroczystość pt. „Dzieci Sukcesu”, podczas której zostały wyróżnione dzieci biorące udział w konkursach pozaszkolnych, olimpiadach i zawodach sportowych.
Podczas najbliższego weekendu należy spodziewać się częstszych kontroli drogowych

Zbliża się pierwszy weekend wakacji. Jak zwykle w tych dniach wzrośnie natężenie ruchu na drogach w związku z licznymi wyjazdami. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo nasze i innych uczestników ruchu drogowego.
Dzień Dawcy Szpiku w Komendzie Powiatowej PSP

Dzień Dawcy Szpiku w Komendzie Powiatowej PSP w Garwolinie
26 czerwca 2016 r. w budynku Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie przy ul. Targowej 2A w godzinach 8.30-13.00 odbędzie się „Dzień Dawcy Szpiku” połączony z akcją honorowego krwiodawstwa w ramach programu „Ognisty Ratownik - Gorąca Krew”.
Uczniowie klasy śpiewu Szkoły Muzycznej zakończyli rok szkolny

W czwartek 16 czerwca na scenie Domu Kultury w Garwolinie zaprezentowali się uczniowie, absolwenci i pedagodzy Szkoły Muzycznej, a wśród nich przedstawiciele klas: fletu, gitary, perkusji, skrzypiec, saksofonu i akordeonu. Wczoraj rok szkolny zakończyli uczniowie klasy śpiewu. Wystąpili również absolwenci szkoły i nauczyciel śpiewu Aurelia Luśnia.
Cyrk Zalewski już w najlbliższy czwartek 23 czerwca w Garwolinie! Wygraj darmowe wejściówki!

23 czerwca w Garwolinie na targowisku przy ulicy Targowej Cyrk Zalewski zaprezentuje publiczności wyjątkowy spektakl. Dla naszych Czytelników mamy 3 darmowe wejściówki dla osób dorosłych wraz z dzieckiem do lat 10. Wystarczy wziąć udział w konkursie, by zgarnąć bilet.
Dzień Rodziny w Przedszkolu w Sulbinach

W piątek 17 czerwca w Publicznym Przedszkolu w Sulbinach odbył się Dzień Rodziny. Na zaproszenie Przedszkola, do placówki licznie przybyły rodziny przedszkolaków.
Prymusi z Zespołu Szkół nr 1

Dnia 21 czerwca 2016 roku o godzinie 15.30 w Centrum Sportu i Kultury odbyła się uroczystość wręczenia nagród prymusom Zespołu Szkół nr 1 w Garwolinie.
Zlikwidowali produkcję dopalaczy w Samogoszczy. 4 osoby zatrzymane

Stołeczni policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową, wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw oraz wydziału realizacyjnego KSP zlikwidowali w powiecie garwolińskim linię produkcyjną substancji psychoaktywnej w postaci 4-CMC. W ich ręce wpadło czterech mężczyzn podejrzanych o produkcję tzw. dopalaczy.
Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (13 - 19 czerwca 2016 r.)

Działania strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.
Zasłużeni dla miasta Garwolin i powiatu garwolińskiego

W sobotę w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury odbyła się uroczystość wręczenia statuetek „Zasłużony dla powiatu garwolińskiego”. Wyróżnienia dla osób działających na rzecz Garwolina wręczył również burmistrz miasta Tadeusz Mikulski.
Wmurowali akt erekcyjny

- Po 10 latach przygotowań do realizacji inwestycji – budowy nowej siedziby Starostwa Powiatowego dokonujemy aktu erekcyjnego – mówił przewodniczący rady powiatu Piotr Osmólski podczas otwarcia sobotniej uroczystości wmurowania aktu erekcyjnego w nową siedzibę budynku starostwa powiatowego, która powstaje przy ul. Mazowieckiej w Garwolinie.
3 miesiące aresztu dla sprawcy śmiertelnego potrącenia

Sprawca śmiertelnego wypadku w Pilawie z 16 czerwca, dzień po zdarzeniu zgłosił się do Prokuratury Rejonowej w Garwolinie. Sąd Rejonowy zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
Barwny korowód przeszedł ulicami miasta

Korowód to tradycja, która na stałe wpisała się w obraz Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego. Wiedzą o tym wszyscy, którzy dziś uczestniczyli w kolorowym przemarszu. Na tym jednak nie koniec. Garwolin tętni życiem.
Strażacy usuwali skutki burzy

Wczorajsza burza niszczyła w powiecie garwolińskim linie energetyczne, dachy i powalała drzewa. Strażacy mieli dużo pracy.
UWAGA: Zmiana organizacji ruchu podczas biegu „AVON kontra przemoc”

W dniu 19 czerwca w ramach Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego odbędzie się bieg „AVON kontra przemoc”. Impreza rozgrywana m. in. w centrum miasta ściągnie biegaczy z całego kraju, w związku z czym niektóre ulice będą zamknięte dla ruchu pojazdów. Będą również obowiązywały zakazy parkowania.
28 mandatów i jeden wniosek do sądu o ukaranie – to efekt działań NURD

Wczoraj (16 czerwca) garwolińscy policjanci prowadzili akcję pn. „NURD”. Podczas działań mundurowi zwracali szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i motorowerzystów, czyli niechronionych uczestników ruchu drogowego.
Rodzina 500 plus – podsumowanie realizacji programu na Mazowszu

Ponad 384,7 tys. złożonych wniosków, 712,5 tys. wypłaconych świadczeń na łączną kwotę 355,4 mln zł to stan realizacji programu Rodzina 500 plus w województwie mazowieckim. Tylko rodziny, które złożą wniosek do końca czerwca, otrzymają świadczenie z wyrównaniem za okres trzech miesięcy.
100 lat OSP Trojanów

Ochotnicza Straż Pożarna z Trojanowa w tym roku obchodzi 100-lecie istnienia! Z tej okazji strażacy przygotowali uroczyste obchody jubileuszu i festyn strażacki.
Dzień Rodziny w Szkole Podstawowej im. Wł. Jóźwickiego w Górznie

Uroczystość Dnia Rodziny w Szkole Podstawowej w Górznie 2 czerwca 2016 r. rozpoczęła się pokazem tańca towarzyskiego w wykonaniu tych, których miłość do rodziców jest najbardziej szczera, bezinteresowna i cieplutka, czyli zerowiaków. Następnie uczniowie klas I – VI uczcili święto pięknymi, pełnymi miłości wierszami, wspaniale zaśpiewanymi piosenkami i serdecznymi życzeniami. Kolejną atrakcją był turniej „Familiada”, w którym wzięły udział dwie rodziny „Flinstonowie” i „Simsonowie”.
Sprawca śmiertelnego wypadku w Pilawie ukrywa się przed policją

Wczoraj 16 czerwca przed godziną 17.00 w miejscowości Pilawa (ul. Al. Wyzwolenia) kierujący seatem na łuku drogi zjechał na pobocze, a następnie na przeciwległy pas ruchu, po czym potrącił dwie kobiety. Jedna z nich poniosła śmierć na miejscu, drugą zabrała karetka. Sprawca zdarzenia ukrywa się przed policją.
Fundacja Tętniące Życiem przygotowała ciekawe atrakcje na Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego

Już w niedzielę 19 czerwca podczas Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego Fundacja „Tętniące Życiem” zaoferuje mieszkańcom Garwolina i powiatu kilka atrakcji i działań na rzecz ochrony zdrowia.
Akcja krwiodawstwa podczas Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Garwolinie wraz z Urzędem Miasta Garwolin oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie Oddziałem Terenowym Nr 49 w Garwolinie serdecznie zaprasza na akcję krwiodawstwa, która odbędzie się podczas obchodów Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego w niedzielę 19 czerwca 2016 r.
100 lat Liceum im. Joachima Lelewela w Żelechowie

W sobotę 11 czerwca LO im. Joachima Lelewela w Żelechowie obchodziło 100-lecie istnienia. Uroczystość zgromadziła wielu absolwentów szkoły, przedstawicieli władz państwowych, regionalnych i lokalnych.
Pracują na rzecz osób niepełnosprawnych

Czternastoosobowa grupa młodzieży z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. T. Kościuszki w Sobolewie od stycznia 2015 r. do kwietnia 2016 r. brała udział w projekcie Audio-Wolontariusze finansowanym ze środków unijnych, a realizowanym przez Mazowieckie Stowarzyszenie Pracy dla Osób Niepełnosprawnych „De Facto”.
Zgłoś swoje uwagi do Strategii Rozwoju Miasta Garwolin na lata 2016-2023

Dobiegają końca prace nad Strategią Rozwoju Miasta Garwolin na lata 2016-2023. Urząd Miasta Garwolin prosi mieszkańców, organizacje pozarządowe, instytucje i podmioty gospodarcze o wnioski i uwagi do tego projektu, które mogą być w nim uwzględnione.
Obóz/ kolonia w Ośrodku „Uroczysko” w Bieszczadach

W dniach 9-20 lipca w Ośrodku „Uroczysko w miejscowości Zwierzyń w Bieszczadach odbędzie się obóz przygotowany przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli, trenerów i opiekunów. Wydarzenie organizowane jest co roku od 25 lat i cieszy się dużą popularnością. Zapewnij swojemu dziecku niezapomniane wakacje!
Śmierć w Pilawie. Sprawca wypadku zbiegł z miejsca zdarzenia

Dziś 16 czerwca około 16.45 w Pilawie na ulicy Al. Wyzwolenia przy wyjeździe na Osieck kierowca osobowego seata potrącił dwie piesze kobiety. Jedna z nich zmarła na skutek poniesionych obrażeń.
Potrącenie rowerzysty w Pilawie

Dziś około godziny 17.00 w Pilawie przy zjeździe na Łucznicę doszło do potrącenia rowerzysty.Policja nie odpuści

Piekarnia Oskroba S.A. poszukuje uczniów/studentów do pracy na okres wakacyjny

Nowa karetka dla garwolińskiego szpitala

Metro w Miętnem po raz trzynasty!

I miejsce Publicznego Gimnazjum w Maciejowicach

Wypadek w gminie Maciejowice. 5 osób w szpitalu

Podczas najbliższego weekendu należy spodziewać się częstszych kontroli drogowych

Uczniowie klasy śpiewu Szkoły Muzycznej zakończyli rok szkolny

Dzień Rodziny w Przedszkolu w Sulbinach

Zlikwidowali produkcję dopalaczy w Samogoszczy. 4 osoby zatrzymane

Zasłużeni dla miasta Garwolin i powiatu garwolińskiego

3 miesiące aresztu dla sprawcy śmiertelnego potrącenia

Strażacy usuwali skutki burzy

28 mandatów i jeden wniosek do sądu o ukaranie – to efekt działań NURD

100 lat OSP Trojanów

Sprawca śmiertelnego wypadku w Pilawie ukrywa się przed policją

Akcja krwiodawstwa podczas Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego

Pracują na rzecz osób niepełnosprawnych

Obóz/ kolonia w Ośrodku „Uroczysko” w Bieszczadach

Potrącenie rowerzysty w Pilawie


Pozostałe wiadomości:
więcej tematów

Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego
>