Samochód ciężarowy w rowie w miejscowości Sławiny

Dziś przed południem doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i samochodu ciężarowego marki Iveco.
Pałac Żelechów: Basen i sauny nie tylko dla gości hotelu

Pałac Żelechów ma niezwykle bogatą historię. Jego rodowód sięga XVIII wieku. Dzięki temu łączy tradycję z nowoczesnym wyposażeniem, które dorównuje najlepszym hotelom SPA na świecie. Wiele z atrakcji dostępnych jest już nie tylko dla gości. Pałac otwiera się również na miłośników pływania i sauny.
13 grudnia w Garwolinie

Ogólnopolska akcja "Młodzi Pamiętają" odbyła się także w Garwolinie.
Zaginęła w Siedlcach w ostatnią sobotę

31-letnia Joanna Patrycja Kałabun zaginęła w Siedlcach 13 grudnia. Fundacja ITAKA podkreśla, że kobieta może potrzebować pilnej pomocy.
Księgarnia Krokus: Prezent gwiazdkowy z 10% zniżką

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami i czasu na zakup prezentu gwiazdkowego jest coraz mniej. Jeśli chcesz, by choinkowe niespodzianki od Ciebie były oryginalne, a przy tym nie obciążyły zbytnio Twojego portfela, mamy propozycję: zrób zakupy w Księgarni Krokus.
Finał Szlachetnej Paczki w Pilawie

Rok 2014 przyniósł rejonowi garwolińskiemu drugą edycję akcji Szlachetna Paczka, której finał odbył się w miniony weekend w Pilawie.
Garwoliński funkcjonariusz zastepcą komendanta w Wyszkowie

Z początkiem grudnia były komendant KPP Garwolin wręczył rozkaz o objęciu stanowiska I zastępcy komendanta powiatowego policji w Wyszkowie podinsp. Zbigniewowi Zięcinie, funkcjonariuszowi garwolińskiej jednostki.
Już raz popełnił podobne przestępstwo. Teraz grozi mu do 12 lat więzienia

Z początkiem grudnia prokurator rejonowy skierował akt oskarżenia przeciwko Romanowi M. Został oskarżony o pobranie pieniędzy i nie wywiązanie się z umowy sprzedaży telefonu wartego ponad 1,3 tys. zł.
Garwolin i Pilawa w ślad za Łaskarzewem w Orszaku Trzech Króli

W 2013 roku Łaskarzew jako pierwsze miasto w powiecie wzięło udział w międzynarodowych jasełkach ulicznych. 6 stycznia już nie tylko Łaskarzew, ale również Garwolin i Pilawa wezmą udział w Orszaku Trzech Króli.
Piotr Strzeżysz: W drodze, cz. II

Podczas swoich podróży Piotr poznał ciekawych ludzi, lokalną kulturę i tradycje. Podzielił się z nami kolejnymi wspomnieniami. Zapraszamy do lektury drugiej części artykułu.
Zaginęła i może potrzebować pomocy!

Bernadeta Julia Turkowska zaginęła 1 czerwca 2014r. w szczecinie. Dziś może przebywać na terenie naszego województwa i potrzebować pomocy.
Prawie 5 tys. widzów i pierwsze miejsce w Polsce

- W konkursie na najlepszy wynik filmu "Miasto 44" Kino Wilga zajęło pierwsze miejsce w Polsce w kategorii kin jednosalowych - informuje kierownik garwolińskiego kina.
Podwyżki dla radnych, przewodniczących i burmistrz Łaskarzewa

Dziś w Łaskarzewie obyła się kolejna sesja rady miasta. Poza ustaleniem składów osobowych stałych komisji obrady dotyczyły głównie przyszłych wynagrodzeń i diet jej członków.
Najcenniejszy prezent od uczniów z Ekonomika

Święta Bożego Narodzenia to ten magiczny czas, kiedy częściej myślimy o innych. Spotykamy się w kręgu najbliższych, składamy świąteczne życzenia i obdarowujemy się wzajemnie drobnymi prezentami.
Prawo i Sprawiedliwość o wyborach i marszu 13 grudnia

Na poniedziałkowej konferencji prasowej poseł Grzegorz Woźniak i senator Maria Koc podsumowali wybory samorządowe. Mówili także o zbliżającym się „Marszu 13 grudnia” oraz o nowej organizacji pracy biura poselsko – senatorskiego przy ulicy Kościuszki.
Garwolina nie będzie na planszy gry promującej Mazowsze

Pod koniec listopada zakończył się konkurs Mazowszanie, w którym wybieraliśmy miasta z województwa, jakie znajdą się w grze planszowej. Wśród miejscowości, które wygrały, nie ma żadnej z naszego powiatu.
Biuro poselskie Artura Dębskiego w Garwolinie - biuro widmo?

Pod koniec września Artur Dębski odszedł z Twojego Ruchu. Tydzień później został przewodniczącym nowopowstałego koła poselskiego Bezpieczeństwo i Gospodarka. Byliśmy ciekawi, co słychać w jego garwolińskim biurze poselskim.
Maciejowicka skończona – co dalej?

Na jednej z głównych ulic Sobolewa – ulicy Maciejowickiej - prace zostały zakończone w miniony piątek. Remont wyjazdu z wpadającej w nią ulicy Leszczynowej ma się ku końcowi. Na remont całej ulicy jej mieszkańcy będą musieli jednak poczekać. Jakie modernizacje infrastruktury drogowej planowane są w gminie w najbliższej przyszłości?
Burmistrz w ciąży bohaterem artykułu

Ciekawa publikacja pojawiła się w serwisie MamaDu. Potwierdza zdanie wyborców... Łaskarzewa. Zaawansowana ciąża nie dyskwalifikuje kobiety w pełnieniu funkcji włodarza miasta.
Piotr Strzeżysz: W drodze, cz. I

W listopadzie nakładem wydawnictwa Bezdroża ukazała się książka "Powidoki" Piotra Strzeżysza. Pochodzący z naszego powiatu podróżnik przemierzył rowerem Polskę, Islandię, Anglię, Indie, Kanadę i USA. Teraz zwiedza Peru. Z nami podzielił się wspomnieniami z Nikaragui.
Zaginął. Może przebywać w naszych okolicach

Pod koniec listopada zaginął Adrian Janowski. Jak przekazała nam Fundacja ITAKA, 24-latek może przebywać w naszych okolicach. Dlatego, jeśli ktoś z Czytelników widział go lub ma wieści na jego temat, proszony jest o kontakt z fundacją.
Zaprzysiężenie wójta gminy Wilga

Dzisiaj, podczas kolejnej sesji rady gminy w Wildze, odbyło się uroczyste zaprzysiężenie nowego wójta Łukasza Szychowskiego. Wśród radnych oraz zaproszonych gości włodarz ślubował służyć dobru gminy i jej mieszkańców.
Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (1-7 grudnia)

Interwencje straży pożarnej na terenie powiatu garwolińskiego z ostatniego tygodnia.
Policja poszukuje świadków śmiertelnego potrącenia przechodnia

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku, prowadzący sprawę wypadku w którym zginął 68- letni mężczyzna, poszukują świadków tego zdarzenia. Doszło do niego o godzinie 19.00 w niedzielę 30 listopada przy przejściu dla pieszych znajdującym się na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Wólka Mlądzka (18 kilometrów od granicy powiatu garwolińskiego).
Betlejemskie Światło Pokoju niebawem w Garwolinie

Tradycja przekazywania Betlejemskiego Światła Pokoju trwa już 20 lat. Dzięki harcerzom ze Związku Harcerstwa Polskiego światełko może zagościć w naszych domach.
Są jeszcze wolne miejsca dla wolontariuszy WOŚP Garwolin

Jak informują nas organizatorzy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Garwolinie, można jeszcze zgłaszać swoją chęć pomocy w ramach wolontariatu w czasie akcji WOŚP zaplanowanej na 11 stycznia.
Dziś seniorzy z Garwolina zadbają o swój sen

W jaki sposób radzić sobie z zaburzeniami snu i bezsennością? Tego dowiedzą się słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Edukator” w Garwolinie. Podczas specjalnego wykładu seniorzy usłyszą, co mogą zrobić, aby walczyć z problemami ze snem.
I sesja rady miasta i gminy Żelechów

W poniedziałek 1 grudnia 2014 r. w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury odbyła się I sesja Rady Miejskiej.Samochód ciężarowy w rowie w miejscowości Sławiny

13 grudnia w Garwolinie

Księgarnia Krokus: Prezent gwiazdkowy z 10% zniżką

Garwoliński funkcjonariusz zastepcą komendanta w Wyszkowie

Garwolin i Pilawa w ślad za Łaskarzewem w Orszaku Trzech Króli

Zaginęła i może potrzebować pomocy!

Podwyżki dla radnych, przewodniczących i burmistrz Łaskarzewa

Prawo i Sprawiedliwość o wyborach i marszu 13 grudnia

Biuro poselskie Artura Dębskiego w Garwolinie - biuro widmo?

Burmistrz w ciąży bohaterem artykułu

Zaginął. Może przebywać w naszych okolicach

Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (1-7 grudnia)

Betlejemskie Światło Pokoju niebawem w Garwolinie

Dziś seniorzy z Garwolina zadbają o swój sen


Pozostałe wiadomości:
więcej tematów

Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego