Norbert Wilbik już bez „p.o.”

Norbert Wilbik nie jest już pełniącym obowiązki dyrektora w Powiatowym Urzędzie Pracy.
Piekarnia Oskroba S.A. poszukuje uczniów/studentów do pracy na okres wakacyjny

Piekarnia Oskroba S.A. poszukuje uczniów/studentów do pracy na okres wakacyjny. Praca na stanowisku magazyniera.
Sprzedaż porzeczki prosto z ogrodu

Kup czarną porzeczkę prosto z ogrodu. Przygotuj zdrowe przetwory dla swojej rodziny!
Policja nie odpuści

Bywają sytuacje, kiedy po tragicznym zdarzeniu drogowym dzieci zostają same. Takie skutki miał wypadek 60 km od Garwolina. Zginęło dwoje dorosłych, przeżyła 10-letnia dziewczynka, ich córka. Kieruj z głową - oszczędź tragedii swoim dzieciom.
Nowa karetka dla garwolińskiego szpitala

Do 30 czerwca Szpital Powiatowy w Garwolinie czeka na oferty dostawy ambulansu sanitarnego. Ogłoszony kilka dni temu przetarg ma wyłonić firmę, która przedstawi najkorzystniejszą propozycję.
Mammobus w twojej miejscowości

Mammografia trwa jedynie kilka minut i polega na zrobieniu czterech zdjęć rentgenowskich - dwóch projekcji każdej piersi. Szansę wykonania badań będą miały kobiety z gminy Pilawa.
Metro w Miętnem po raz trzynasty!

W niedzielę 26 czerwca w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica i Powiatowym Ośrodku Sportu w Miętnem rozpoczęły się trzynaste warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży. Organizowane są jak co roku przez Teatr Studio Buffo w Warszawie.
Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (20 - 26 czerwca 2016 r.)

Działania strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.
I miejsce Publicznego Gimnazjum w Maciejowicach

21 czerwca 2016 r. w siedzibie SGGW na wydziale Nauk o Zwierzętach w Warszawie odbył się finał Ogólnopolskiej Akcji pt. „Ożywić Pola – Rok Bażanta” w dwóch kategoriach wiekowych: szkół podstawowych , szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Organizatorem Ogólnopolskiej Akcji jest Redakcja Łowca Polskiego oraz Naczelna Rada Łowiecka i Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego. Świetnie w konkursie spisało się PG w Maciejowicach.
Rozbój w Lipówkach

Dwóch mężczyzn z powiatu garwolińskiego pobiło mieszkańca powiatu Mińsk Mazowiecki i ukradło jego rzeczy o wartości 2600 zł. Policja złapał sprawców w Lipówkach.
Wypadek w gminie Maciejowice. 5 osób w szpitalu

Do zdarzenia doszło w niedzielę w Tyrzynie. Kierująca oplem jadąc od Maciejowic w kierunku Dęblina zjechała na pobocze, po czym pojazd dachował. Kierująca i 4 pasażerów trafili do szpitala.
Dzieci sukcesu z ZS nr 1 w Garwolinie otrzymały wyróżnienia

Dnia 22 czerwca 2016r. w Zespole Szkół nr 1 w Garwolinie odbyła się uroczystość pt. „Dzieci Sukcesu”, podczas której zostały wyróżnione dzieci biorące udział w konkursach pozaszkolnych, olimpiadach i zawodach sportowych.
Podczas najbliższego weekendu należy spodziewać się częstszych kontroli drogowych

Zbliża się pierwszy weekend wakacji. Jak zwykle w tych dniach wzrośnie natężenie ruchu na drogach w związku z licznymi wyjazdami. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo nasze i innych uczestników ruchu drogowego.
Dzień Dawcy Szpiku w Komendzie Powiatowej PSP

Dzień Dawcy Szpiku w Komendzie Powiatowej PSP w Garwolinie
26 czerwca 2016 r. w budynku Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie przy ul. Targowej 2A w godzinach 8.30-13.00 odbędzie się „Dzień Dawcy Szpiku” połączony z akcją honorowego krwiodawstwa w ramach programu „Ognisty Ratownik - Gorąca Krew”.
Uczniowie klasy śpiewu Szkoły Muzycznej zakończyli rok szkolny

W czwartek 16 czerwca na scenie Domu Kultury w Garwolinie zaprezentowali się uczniowie, absolwenci i pedagodzy Szkoły Muzycznej, a wśród nich przedstawiciele klas: fletu, gitary, perkusji, skrzypiec, saksofonu i akordeonu. Wczoraj rok szkolny zakończyli uczniowie klasy śpiewu. Wystąpili również absolwenci szkoły i nauczyciel śpiewu Aurelia Luśnia.
Cyrk Zalewski już w najlbliższy czwartek 23 czerwca w Garwolinie! Wygraj darmowe wejściówki!

23 czerwca w Garwolinie na targowisku przy ulicy Targowej Cyrk Zalewski zaprezentuje publiczności wyjątkowy spektakl. Dla naszych Czytelników mamy 3 darmowe wejściówki dla osób dorosłych wraz z dzieckiem do lat 10. Wystarczy wziąć udział w konkursie, by zgarnąć bilet.
Dzień Rodziny w Przedszkolu w Sulbinach

W piątek 17 czerwca w Publicznym Przedszkolu w Sulbinach odbył się Dzień Rodziny. Na zaproszenie Przedszkola, do placówki licznie przybyły rodziny przedszkolaków.
Prymusi z Zespołu Szkół nr 1

Dnia 21 czerwca 2016 roku o godzinie 15.30 w Centrum Sportu i Kultury odbyła się uroczystość wręczenia nagród prymusom Zespołu Szkół nr 1 w Garwolinie.
Zlikwidowali produkcję dopalaczy w Samogoszczy. 4 osoby zatrzymane

Stołeczni policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową, wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw oraz wydziału realizacyjnego KSP zlikwidowali w powiecie garwolińskim linię produkcyjną substancji psychoaktywnej w postaci 4-CMC. W ich ręce wpadło czterech mężczyzn podejrzanych o produkcję tzw. dopalaczy.
Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (13 - 19 czerwca 2016 r.)

Działania strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.
Zasłużeni dla miasta Garwolin i powiatu garwolińskiego

W sobotę w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury odbyła się uroczystość wręczenia statuetek „Zasłużony dla powiatu garwolińskiego”. Wyróżnienia dla osób działających na rzecz Garwolina wręczył również burmistrz miasta Tadeusz Mikulski.
Wmurowali akt erekcyjny

- Po 10 latach przygotowań do realizacji inwestycji – budowy nowej siedziby Starostwa Powiatowego dokonujemy aktu erekcyjnego – mówił przewodniczący rady powiatu Piotr Osmólski podczas otwarcia sobotniej uroczystości wmurowania aktu erekcyjnego w nową siedzibę budynku starostwa powiatowego, która powstaje przy ul. Mazowieckiej w Garwolinie.
3 miesiące aresztu dla sprawcy śmiertelnego potrącenia

Sprawca śmiertelnego wypadku w Pilawie z 16 czerwca, dzień po zdarzeniu zgłosił się do Prokuratury Rejonowej w Garwolinie. Sąd Rejonowy zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
Barwny korowód przeszedł ulicami miasta

Korowód to tradycja, która na stałe wpisała się w obraz Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego. Wiedzą o tym wszyscy, którzy dziś uczestniczyli w kolorowym przemarszu. Na tym jednak nie koniec. Garwolin tętni życiem.
Strażacy usuwali skutki burzy

Wczorajsza burza niszczyła w powiecie garwolińskim linie energetyczne, dachy i powalała drzewa. Strażacy mieli dużo pracy.Norbert Wilbik już bez „p.o.”

Sprzedaż porzeczki prosto z ogrodu

Nowa karetka dla garwolińskiego szpitala

Metro w Miętnem po raz trzynasty!

I miejsce Publicznego Gimnazjum w Maciejowicach

Wypadek w gminie Maciejowice. 5 osób w szpitalu

Podczas najbliższego weekendu należy spodziewać się częstszych kontroli drogowych

Uczniowie klasy śpiewu Szkoły Muzycznej zakończyli rok szkolny

Dzień Rodziny w Przedszkolu w Sulbinach

Zlikwidowali produkcję dopalaczy w Samogoszczy. 4 osoby zatrzymane

Zasłużeni dla miasta Garwolin i powiatu garwolińskiego

3 miesiące aresztu dla sprawcy śmiertelnego potrącenia

Strażacy usuwali skutki burzy


Pozostałe wiadomości:
więcej tematów

Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego
>