Wilga U-15 wygrywa z Drukarzem 2:0 (1:0)

Dodano:
garwolin - Wilga U-15 wygrywa z Drukarzem 2:0 (1:0)

W sobotę 18 kwietnia Wilga U-15 na własnym boisku podejmowała drużynę „Drukarz Warszawa”.

Spotkanie rozpoczęło się od przewagi Wilgii,  która kilka razy zagroziła bramce gości. Okazję do strzelenia gola miał Rafał Macioszek i Przemek Sobieszek.

W 25 minucie Szymon Rękawek zagrał do Przemka Sobieszka a ten z 5 metrów skierował piłkę do bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla Wilgi.

W drugiej połowie "Drukarz" ruszył do ataku i próbował wyrównać. W 45 minucie w sytuacji sam na sam lepszy okazał się bramkarz Wilgi Jakub Ostolski . W 50 minucie spotkania po bardzo dobrze rozegranym rzucie wolnym Przemek Sobieszek podwyższył na 2:0. Mimo ataków z jednej i drugiej strony  wynik nie uległ  zmianie i trampkarze Wilgii mogli się cieszyć z trzeciej wygranej z rzędu.

- Zdobyliśmy bardzo ważne 3 punkty. Cieszy to , że zaczynamy grać konsekwentnie i zdyscyplinowanie w obronie. W dwóch ostatnich meczach nie straciliśmy bramki
- komentuje trener Wilgi Łukasz Grązka.

Wilga - "Drukarz" 2:0 (1:0)

bramki : Przemek Sobieszek - 2

Wilga : Lis ( Ostolski ) - Masny , Szulc , Radziej , Jonczak ,  Sobieszek , Meloyan , Szwed (Rodak) , Macioszek , Rękawek(Mrugała) , Górski (Dybcio )

Za tydzień Wilga zagra na wyjeździe z Sokołowem Podlaskim .

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.