dodano 2016-01-14, 21:04
Zenek Martyniuk z zespołem Akcent wystąpi w Garwolinie

10 marca (czwartek) o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie wystąpi Zenon Martyniuk z zespołem Akcent.


Cena biletu na występ wynosi 65 zł. Bilety do nabycia w sekretariacie Domu Kultury ul. Nadwodna 1 , tel. 25 682 20 51

Zespół Akcent powstał w 1989 roku. Założyli go: Zenon Martyniuk, występujący dotychczas w zespole Akord i Mariusz Anikiej, występujący wcześniej w zespole Centrum. W 1991 roku ukazała się pierwsza kaseta zespołu, zatytułowana po prostu „Akcent 1″. Znalazły się na niej pierwsze przeboje zespołu: „Chłopak z gitarą”, „Dajcie mi gitarę”, „Tabu tibu”. W sierpniu 1991 r. obaj muzycy wyjechali do Belgii. Tam nagrali drugi album zespołu „Żegnaj mała”. Wkrótce potem zespół się rozpadł. Zenon Martyniuk podjął współpracę z zespołem Crazy Boys, z którym nagrał dwie kasety: „Daleka droga” i „Mała o, o!”, a następnie razem z Henrykiem Mellerem stworzył zespół Ex Akcent, który wydał 3 kasety: „Szczęśliwy czas”, „Piękna niedziela” oraz „Kolędy”.

REKLAMA:


Po powrocie z Belgii Zenek i Mariusz reaktywowali zespół Akcent. W krótkim czasie wydali dwie kasety: na jednej, „Dajcie mi gitarę”, zawarli 10 piosenek pochodzących z pierwszych dwóch albumów zespołu, w nowych wersjach. Druga, „Słuchajcie chłopcy” zawierała premierowe kompozycje, wśród nich przebój „Stary Cygan”, który znalazł się w pierwszej dziesiątce ogólnopolskiego plebiscytu Radia Katowice na Przebój Roku 1993. Od tego czasu Akcent stał się jednym z czołowych zespołów nurtu disco polo, który w tych czasach zyskiwał sobie coraz większą popularność.


Autor: CSiK Garwolin
Odwiedź nas na facebooku


Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.



  • Juz za dwa dni nasz krul muzyki zawiata do naszego miasta. (2016-03-08 21:26, #IP c4ab0d845f) [ODPOWIEDZ]
    Nie moge się juz doczekac
  • Zenek może być ale (2016-02-06 08:32, #IP 902462b20f) [ODPOWIEDZ]
    nie w takiej sali,Garwolin wszędzie szuka kaski.A na dni Garwolina zaproście Lao Che.Mają super kawałki np.Dym,Wojenka,Bajka o misiu,Urodziła mnie ciotka.
    • zespół na Dni Garwolina dawno już wybrany ...... (2016-02-09 21:05, #IP 04a6f7d362) [ODPOWIEDZ]

  • Dla katolików: (2016-01-17 16:29, #IP a2335087e0) [ODPOWIEDZ]
    To będzie Wielki Post. Według przykazań kościelnych w tym czasie mamy powstrzymywać się od udziału w zabawach. (No chyba że będą to np. pasje Martyniuka, ale nie sądzę).
    • anty pis (2016-01-19 12:10, #IP 64edf690f6) [ODPOWIEDZ]
      ty pisowski idioto mamy XXI wiek nawet kościół idzie z duchem czasu tylko w tym dziwnym dzikim kraju jakim jest polska tołkuje sie do głów ludzi jakies dziwactwa , ja oczywiście jestem katolikiem zeby nikt mnie źle nie zrozumiał jestem oczywiście przeciwny wszelikm wynaturzeniom ale nie dajmy sie zwariować przestań chłopie siać dewotyzm mocherowizm beretowy nie lubie disco polo ale nie mam nic przeciwo organizowaniu jakichkolwiek koncertów nawet w czasie postu a juz napewno nie adwentu
      • (2016-01-21 14:36, #IP 9f256bb96e) [ODPOWIEDZ]
        moje pytanie brzmi dlaczego akurat pisowski idiota hę?
  • ? (2016-01-16 23:46, #IP 048a86da56) [ODPOWIEDZ]
    w Kątach był za darmo on i nie tylko on, ale niech to ch..j strzeli. Człowiek usmarowany jak świnia wrócił, a i niewiele brakowalo co by nie wroccił(pożar)... Nigdy więcej takich rzeczy. Zapłacić te parę zł i pobawić się w pełnej kulturze.
  • ... (2016-01-16 22:44, #IP c761fc1614) [ODPOWIEDZ]
    najlepsze miejsca to dostawki
  • cena biletu (2016-01-16 10:26, #IP 8f8a6b0d87) [ODPOWIEDZ]
    ludzie widziałam ofertę w internecie zekek za godzinę koncertu życzy sobie od 12,000zł do 14,000 zł ceni się gwiazda
  • Widać ze pan dyrektor Domu Kultury (2016-01-15 18:56, #IP faae6c8e56) [ODPOWIEDZ]
    ma gust. Mamy nadzieję, ze Zenek wystapi również w dni Garwolina. Albo Weekend jesli Zenek będzie miał zajęty termin. Kiedy bedzie głosowanie na zespuł na Dni Garwolina?
    • OOO (2016-01-15 21:01, #IP d377f809a6) [ODPOWIEDZ]
      Był w Maciejowicach
      • (2016-01-16 12:59, #IP 7ae1f7ff91) [ODPOWIEDZ]
        ZESPÓŁ NA DNI GARWOLINA JEST JUŻ DAWNO WYBRANY ...... i nie jest to disco polo .
        • Jak to wybrany? Gdzie można było głosować? (2016-01-18 00:27, #IP faae6c8e56) [ODPOWIEDZ]

          • (2016-01-19 14:13, #IP ad17808b9a) [ODPOWIEDZ]
            nie było zadnego głosowania , i zadnych głosowan nie bedzie .....
    • egon pies (2016-01-15 19:52, #IP 4e057ae94c) [ODPOWIEDZ]
      Na zespUł nie będzie głosowania nigdy
      • (2016-01-16 10:21, #IP 1a8d4c4315) [ODPOWIEDZ]
        A pewnie ze nie bedzie bo Garwolin lubi sluchac wyjcow a nie muzyki wpadajacej w ucho i nie drazniacej nwrwow! Odrazu Egon wez na wstrzymanie bo zawsze i wszedzie masz swoje zdaniw wiec oszczedz nerwow innym i siedz cicho bo odruch wymiotny budzisz.
        • no nie dziwne (2016-01-17 18:52, #IP c05f2f9a2c) [ODPOWIEDZ]
          jak się po same bile wsadzi to tak masz i co ja na to poradzę
  • (2016-01-15 13:50, #IP 1645beaa28) [ODPOWIEDZ]
    Nauczyli się wszyscy że koncerty są za darmo a czasy się zmieniają i trzeba czasem zapłacić . Jak idziecie na koncert w plenerze i jest za darmo to niestety ale ktoś za ten koncert zapłacił ........
    • (2016-01-15 15:15, #IP 80858f217b) [ODPOWIEDZ]
      A pewnie ze zaplaca i to z naszych pieniedzy ,z naszych podatkow. A co maja wydac na biurowe imprezki i wodeczke! Szaremu czlowiekowi tez sie cos nalezy! A nie tylko ciagnac kase do siebie
      • (2016-01-16 12:58, #IP 7ae1f7ff91) [ODPOWIEDZ]
        szaremu cżłowiekowi nic się nie należy na jakim ty świecie żyjesz , to oni mają mieć na imprezy , wódę a szarego cżłowieka ma się w du.....
    • Oczywiście, że ktoś zapłacił... (2016-01-15 13:56, #IP c5f6aeb9ad) [ODPOWIEDZ]
      MY w podatkach...
  • a w Pilawie było za darmo (2016-01-15 12:42, #IP af69e76218) [ODPOWIEDZ]

  • Toż ta sala nie nadaję sie na koncert (2016-01-15 10:33, #IP 5ae3ddbc29) [ODPOWIEDZ]
    Wszyscy beda siedziec lub stać zero ruchów zero tańców.Eh lepszy plener w lato i disco ponad wszystko :)
  • (2016-01-15 10:07, #IP cd79eca079) [ODPOWIEDZ]
    Uwielbiam Akcent! Ale nie zaplace 65zl bez przesady poczekam na ich wystep na kolejnym festynie w okolicy Garwolina tam zagraja za darmo!
    • zenek za darmo?????????? (2016-03-06 20:55, #IP 9f10bf5eb0) [ODPOWIEDZ]
      takie zespoły nie grają za darmo , po prostu Ty nie zapłaciłeś za bilet bo był wstep wolny ale organizator a raczej sponsor wybulił te parenaście tysi ;)
    • koncert akcent (2016-01-28 08:51, #IP 6fc7d92f28) [ODPOWIEDZ]
      nie przejmuj sie sponsorem jest PKS GARWOLIN ......