Garwolin Sport

Poszli za ciosem. Druga z rzędu wygrana Wilgi Garwolin

Dodano:
garwolin - Poszli za ciosem. Druga z rzędu wygrana Wilgi Garwolin

W sobotę 29 sierpnia o godzinie 11:00 GKS Wilga Garwolin rozegrała wyjazdowe spotkanie z Drukarzem Warszawa. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 (2:0) dla podopiecznych Sergiusza Wichowskiego. Jest to druga wygrana z rzędu, co pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość.

Wilga zaatakowała od pierwszych minut. Już w 2’ wynik spotkania otworzył Zalewski strzałem z głowy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Pierwsza połowa to wyraźna przewaga gości. Solidna gra w obronie i groźne akcje w ofensywie przyniosły piłkarzom z Garwolina kolejną bramkę. W 18’ po strzale Kępki piłka odbiła się od słupka i trafiła pod nogi dobrze zamykającego akcję Papiernika, który bez problemów skierował piłkę do siatki. Na przerwę GKS schodził do szatni w dobrych nastrojach prowadząc 2:0.

W drugiej połowie gospodarze rzucili się do odrabiania strat, jednak Wilga na wiele nie pozwalała co chwilę groźnie kontratakując. Wyśmienite sytuacje marnowali kolejno: Kępka, Pyra, Kajtowski, Piłka. Dopiero w 80’ Kępka pokonał bramkarza ustalając wynik na 3:0. Wilga z 6 punktami zajmuje obecnie dwunastą pozycję tracąc do piątego miejsca 3 punkty.

Drukarz Warszawa – Wilga Garwolin 0:3 (0:2)

Bramki: 2` Arkadiusz Zalewski, 18` Sebastian Papiernik, 80` Michał Kępka

Wilga: Baczewski, Zalewski, Piesio (60` Pyra), Kajtowski (75` Piłka), Kępka (85` W. Majsterek), Cieśla, Karol Zawadka, Świder, Gac, Papiernik (60` Galbarczyk), Kamil Zawadka.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.